Bez punktów z Łobodnem.

Bez punktów z Łobodnem.

                                                           

W spotkaniu IV kolejki Liswarta Popów mierzyła się na własnym stadionie z Okszą Łobodno, niestety zwycięsko z tego starcia wyszli goście, którzy wygrali 0:2 (0:2). Podopieczni Łukasza Pilarza wyszli na boisko aby przełamać złą serię, mimo dobrej gry naszego zespołu, nie udało się wywalczyć punktów. Bardzo dobry debiut w seniorskiej drużynie zaliczył zaledwie 15 - letni bramkarz Igor Polak, który zaliczył w tym meczu kilka świetnych interwencji. Kolejne spotkanie, w którym brakuje szczęścia naszej drużynie. 

Skład Liswarty:
I.Polak - Ł.Pilarz, M.Pobudejski, R.Plaminiak, Ł.Dąbrowny, M.Korkus, P.Jawor (85' K.Szymoniak), P.Góra, K.Radek, A.Ptak (66' P.Gielo) - M.Mostowski (72' P.Gielo)

Rezerwowi:
P.Mikołajczyk

Bramki:
0:1 - 36' T.Turek
0:2 - 41' M.Lizurej

W piątej kolejce nasza drużyna uda się do Konopisk spotkać się z miejscowym Lotem.
Początek spotkania w sobotę tj. 22.09 o godz. 16:30

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości