Czarny Las zdobyty

Czarny Las zdobyty

Liswarta Popów w trzymającym w napięciu do ostatnich sekund spotkaniu pokonuje Płomień Czarny Las 2:3 (0:2). Bramki dla naszej drużyny zdobyli Arkadiusz Kawka, Paweł Piotrowski oraz samobójcze trafienie zawodnika Płomienia.
Czerwono - zieloni zafundowali swoim kibicom prawdziwą huśtawkę nastrojów. Po pierwszej połowie mieliśmy wynik można powiedzieć tylko 0:2 gdyż sytuacji do podwyższenia wyniku było zdecydowanie więcej. Emocje sięgnęły zenitu w ostatnichminutach spotkania, gdzie zespół gospodarzy w 88 minucie zdobywa bramkę kontaktową i 4 minuty później doprowadza do wyrównania. Jednak ostatnie słowo należało do czerwono - zielonych którzy błyskawicznie odpowiedzili bramką na 2:3 tym samym zamykając wynik spotkania. Mogło nie być tej dramaturgii gdyż nasza drużyna w drugiej połowie miała kilka stuprocenrowych sytuacji które powinny zakończyć się bramką. Liswarta kończyła mecz w "9" po czerwonych kartkach Arkadiusza Kawki oraz Łukasza Pilarza. Łącznie sędzia tego spotkania pokazał aż 12 żółtych kartek i 3 czerwone, jedna dla zawodnika Płomienia.

Skład Liswarty:
P. Wers - R.Plaminiak, Ł.Pilarz, Ł.Dąbrowny, K.Radek, K.Szymoniak (73' P.Góra), M.Pobudejski, A.Kawka, P.Piotrowski, W.Bąk, B.Piłatowski (90+5' M.Swatek)

Rezerwowi:
J.Wers

Za tydzień Liswarta Popów na własnym stadionie podejmie drużynę Sokoła Wreczyca. Początek spotkania o godz. 17:30

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości