Derby nie dla Popowa.

Niestety derby nie dla Popowa

W sobotnim meczu derbowym Liswarta Popów przegrała na własnym stadionie z Gromem Miedźno 1:2 (1:2).
Spotkanie lepiej rozpoczęli goście, w 4 minucie bramkę dla Gromu zdobył Tomasz Żurek, niespełna 3 minuty później Marek Korkus doprowadził do remisu. Jednak ostatnie słowo należało do zespołu gości, w 14 minucie bramkę jak się później okazało na wagę 3 punktów zdobył Szymon Jóźwiak. W drugiej połowie szansy na doprowadzenie do remisu nie wykorzystał Arkadiusz Kawka, który przestrzelił rzut karny. Na pochwałę w tym meczu zasługuję nasz bramkarz Patryk Wers, który mimo wpuszczonych dwóch bramek, bronił dosłownie wszystko i ratował nasz zespół od straty kolejnych bramek.

Skład Liswarty:
P.Wers - Ł.Pilarz, Ł.Dąbrowny, R.Plaminiak (65' M. Pobudejski), P.Jawor, M.Mostowski (83' M.Swatek), M.Korkus, A.Kawka, A.Ptak (70' P.Gielo), K.Radek - P.Góra

Bramki:
0:1 - 4' T.Żurek
1:1 - 7' M.Korkus
1:2 - 14' Sz.Jóźwiak

Kolejna szansa na przełamanie w sobotę tj. 08.09, Liswarta uda się do Aleksandrii zmierzyć się z miejscowym Alkasem. Początek o godz. 17:00