Gładkie zwycięstwo z Libidzą

Gładkie zwycięstwo z Libidzą

W środę 1 maja Liswarta Popów pewnie pokonała ekipę Błękitnych Libidza 3:0 (3:0). Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Bartłomiej Piłatowski x2, Wiktor Bąk.

Początek meczu był dosyć wyrównany, a gra toczyła się głównie w środkowej strefie boiska. Z upływem minut zarysowywała się jednak przewaga naszej drużyny i z czasem doczekaliśmy się pierwszych groźnych akcji podbramkowych. W 20' minucie Paweł Piotrowski posłał piłkę z lewego skrzydła do wbiegającego w pole karne Wiktora Bąka, który silnym strzałem pod poprzeczkę wyprowadził Liswartę na prowadzenie 1:0. Piętnaście minut mieliśmy już 2:0, po dośrodkowaniu Klaudiusza Radka z prawej strony boiska próbujący złapać piłkę bramkarz Błękitnych wypuścił ją z rąk a sytuację te wykorzystał Bartłomiej Piłatowski zdobywając drugą bramkę dla czerwono - zielonych. Niespełna 7 minut później Liswarta prowadziła już 3:0, po podaniu w pole karne przez Artura Rysia, bramkę zdobył Piłatowski dla którego było to dziewiąte trafienie w lidze. Pierwsza połowa zakończyła się pewnym prowadzeniem Liswarty 3:0. Po zmianie stron podopieczni trenera Michała Różańskiego i Łukasza Pilarza cały czas przeważali i starali się atakować. W 47 minucie powinno być 4:0 jednak Kacper Szymoniak po ominięciu bramkarza uderzył tylko w boczną siatkę. Ostatecznie w tej części meczu kibice nie obejrzeli już więcej bramek. Liswarta w całym spotkaniu była zdecydowanie skuteczniejsza o czym świadczy wysoka wygrana 3:0. Goście w drugiej części próbowali zdobyć honorowego gola jednak ich próby były nieskuteczne. Z powodu urazów boisko już w pierwszej połowie musieli opuścić Wiktor Bąk oraz Artur Ryś, których zastąpili Kacper Szymoniak i Przemysław Jawor. Ponadto w tym spotkaniu zagrali również Mateusz Andrzejczyk i Radosław Plaminiak zmieniając Bartłomieja Piłatowskiego i Piotra Górę.

Skład Liswarty:
P.Wers - Ł.Pilarz, Ł.Dąbrowny, K.Radek, M.Pobudejski, M.Korkus, A.Ryś (38' P.Jawor), W.Bąk (28' K.Szymoniak), P.Góra (80' M.Andrzejczyk), P.Piotrowski - B.Piłatowski (75' R.Plaminiak)

Rezerwowi:
J.Wers, M.Swatek

Kolejny mecz Liswarta rozegra w sobotę o godzinie 17:00 na wyjeździe z Ajaksem Częstochowa.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości