Trzecia porażka seniorów.

Trzecia kolejka i trzecia porażka.
W sobotnie popołudnie Liswarta Popów przegrała w Aleksandrii z miejscowym Alkasem 3:2 mimo iż do 75 minuty nasza drużyna prowadziła 0:2.
Pierwsza bramkę dla naszej drużyny zdobył w 33 minucie Piotr Góra. Tuż przed przerwą czerwona kartką został ukarany gracz Alkasu za ostry faul na jednym z naszych piłkarzy. W drugiej połowie wynik na 2:0 podwyższył Miłosz Swatek i wydawać się mogło że zwycięstwo naszej drużyny jest na wyciągnięcie ręki, nicbardziej mylnego, w 77 drugą żółtą kartkę a w konsekwencji czerwoną otrzymuje Marek Korkus i wtedy dzieje się coś prawie niemożliwego. W ciągu 4 minut gospodarze tego starcia strzelają 3 bramki i wygrywają to spotkanie.
Była to trzecia porażka naszej drużyny i niestety kolejna gdzie przegrywamy tylko jedną bramką.