Wygrana na koniec sezonu

Wygrana na koniec sezonu

Cztery bramki w ostatnim meczu sezonu 2018/2019 strzeliła Liswarta Popów, która na wyjeździe pokonała ostatni w tabeli Orlik Blachownia. Dwie bramki zdobył Bartłomiej Piłatowski a po jednej dołożyli Łukasz Pilarz oraz Paweł Piotrowski. Dzięki temu zwycięstwu nasza drużyna zapewniła sobie utrzymanie w lidze, kończąc sezon na 8 miejscu. Warto wspomnieć iż na "wiosnę" czerwono - zieloni zajęli drugą pozycję tuż za Gromem Cykarzew który wywalczył awans do Klasy Okręgowej. Drużynie z Cykarzewa gratulujemy pierwszego w historii awansu do "okregówki" oraz życzymy powodzenia ⚽️

Po meczu trener naszej drużyny Łukasz Pilarz podsumował w kilku zdaniach miniony sezon:

" Chciałem przede wszystkim podziękować naszym zawodnikom za ten sezon, a w szczególności za rundę wiosenną. Za to, że uwierzyli w to że damy radę się utrzymać. Przypominam, że po rundzie jesiennej mieliśmy zaledwie 6 pkt i skazywani byliśmy na spadek. Chciałem podziękować członkom naszego sztabu trenerowi Michałowi i kierownikowi Mateuszowi. Ogromne podziękowania dla zarządu w szczególności prezesom Tomaszowi Chole i Janowi Kowalikowi. Wszystkim kibicom, tym którzy wierzyli w nas do samego końca, ale także tym którzy zwątpili bo to niesamowicie nas mobilizowało do ciężkiej pracy, którą drużyna wykonała zwłaszcza w okresie przygotowawczym. Cieszy fakt że w końcu byliśmy drużyną nie tylko na boisku ale również poza nim. W przerwie zimowej doszło do nas 4 zawodników, którzy dali nam dużo jakości, a dzięki nim reszta drużyny uwierzyła w swoje umiejętności i daliśmy radę. Ja osobiście utrzymanie brałem za punkt honoru i nigdy nie zwątpiłem nawet na chwilę i dlatego jestem ogromnie szczęśliwy. "

Skład Liswarty:
P.Wers - R.Plaminiak (84' J.Wers), Ł.Pilarz, M.Pobudejski, K.Radek, P.Suchański (46' P.Góra), A.Ryś, P.Jawor, P.Piotrowski (82' M.Swatek), W.Bąk (76' K.Szymoniak), B.Piłatowski

Bramki:
0:1 42' P.Piotrowski
0:2 65' B.Piłatowski
0:3 74' Ł.Pilarz
0:4 83' B.Piłatowski

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości