Zwycięstwo w ostatnim sparingu.

W ostatnim meczu przed startem sezonu Liswarta pokonała w Siemkowicach tamtejszy GKS6:4 (2:1). Choćw meczu tym zestawienie czerwono – zielonych było mocnoeksperymentalne, bowiem większośćtych co zabraklo przebywa na wakacjach, a druga częśćjest kontuzjowana. Bramki dla naszej druzyny zdobyli: K.Radek x2, M.Swatek x2, Zaw. TestowanyorazR.Plaminiak.

I.Polak – Zaw. Testowany, Ł.Pilarz, M.Pobudejski, R.Plaminiak, M.Nąckiewicz, M.Korkus, M.Andrzejczyk, M.Swatek, – P.Góra, K.Radek.
Na zmiany wchodzili:D.Mikołowski i P.Mikołajczyk.
Warto dodaćże w drużynie zadebiutowałzaledwie 15-letni bramkarzIgor Polaki spisywałsiębardzo dobrze. Oprócz niego z nowych twarzyMateusz Andrzejczyk(wychowanek Liswarty) iPiotrGóraz GKS Siemkowice.
Nowym zawodnikiem zostałrównieżŁukasz Dąbrownyz Siemkowic. Co do absencji naszych zawodnikow:M.Mostowski,Ł.Dąbrowny,A.Ptak,K.Szymoniak(wczasy),P.Jawor,P.Wers(praca),A.Kawka,P.Słomian,B.Wiskulski,M.Różański,N.Bzdak(kontuzje).