Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Czarny Las
2:0
Oksza Łobodno
Naprzód Ostrowy
1:0
Liswarta Popów
Orlik Blachownia
2:1
Grom Miedźno
Błękitni Libidza
1:2
Victoria Częstochowa
Sokół Wręczyca Wielka
3:2
Alkas Aleksandria
Grom Cykarzew
0:3
Lot Konopiska
Ajaks Częstochowa
7:1
Płomień Cz-wa
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Miedźno
2:2
Naprzód Ostrowy
Alkas Aleksandria
1:0
Orlik Blachownia
Oksza Łobodno
5:2
Sokół Wręczyca Wielka
Lot Konopiska
1:2
LKS Czarny Las
Błękitni Libidza
0:3
Ajaks Częstochowa
Victoria Częstochowa
7:0
Liswarta Popów
Płomień Cz-wa
1:4
Grom Cykarzew
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Czarny Las
3:1
Płomień Cz-wa
Orlik Blachownia
0:6
Oksza Łobodno
Liswarta Popów
1:2
Grom Miedźno
Sokół Wręczyca Wielka
4:5
Lot Konopiska
Grom Cykarzew
2:1
Błękitni Libidza
Ajaks Częstochowa
3:1
Victoria Częstochowa
Naprzód Ostrowy
1:1
Alkas Aleksandria
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Częstochowa
2:1
Grom Miedźno
Lot Konopiska
2:1
Orlik Blachownia
Błękitni Libidza
3:0
LKS Czarny Las
Alkas Aleksandria
3:2
Liswarta Popów
Oksza Łobodno
0:2
Naprzód Ostrowy
Ajaks Częstochowa
2:1
Grom Cykarzew
Płomień Cz-wa
4:3
Sokół Wręczyca Wielka
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Czarny Las
3:1
Ajaks Częstochowa
Naprzód Ostrowy
1:3
Lot Konopiska
Orlik Blachownia
1:1
Płomień Cz-wa
Liswarta Popów
0:2
Oksza Łobodno
Sokół Wręczyca Wielka
2:1
Błękitni Libidza
Grom Cykarzew
1:1
Victoria Częstochowa
Grom Miedźno
1:2
Alkas Aleksandria
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Oksza Łobodno
2:2
Grom Miedźno
Lot Konopiska
6:0
Liswarta Popów
Błękitni Libidza
3:1
Orlik Blachownia
Grom Cykarzew
0:3
LKS Czarny Las
Victoria Częstochowa
4:2
Alkas Aleksandria
Ajaks Częstochowa
0:0
Sokół Wręczyca Wielka
Płomień Cz-wa
0:0
Naprzód Ostrowy
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Czarny Las
2:1
Victoria Częstochowa
Orlik Blachownia
0:3
Ajaks Częstochowa
Sokół Wręczyca Wielka
0:1
Grom Cykarzew
Alkas Aleksandria
2:1
Oksza Łobodno
Grom Miedźno
7:0
Lot Konopiska
Liswarta Popów
0:3
Płomień Cz-wa
Naprzód Ostrowy
4:1
Błękitni Libidza
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Czarny Las
1:3
Sokół Wręczyca Wielka
Lot Konopiska
2:1
Alkas Aleksandria
Błękitni Libidza
4:0
Liswarta Popów
Grom Cykarzew
2:1
Orlik Blachownia
Victoria Częstochowa
3:2
Oksza Łobodno
Ajaks Częstochowa
3:0
Naprzód Ostrowy
Płomień Cz-wa
2:3
Grom Miedźno
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Ostrowy
2:1
Grom Cykarzew
Orlik Blachownia
0:1
LKS Czarny Las
Liswarta Popów
2:5
Ajaks Częstochowa
Sokół Wręczyca Wielka
2:2
Victoria Częstochowa
Alkas Aleksandria
1:2
Płomień Cz-wa
Oksza Łobodno
1:3
Lot Konopiska
Grom Miedźno
2:3
Błękitni Libidza
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Częstochowa
0:2
Lot Konopiska
LKS Czarny Las
0:0
Naprzód Ostrowy
Błękitni Libidza
3:1
Alkas Aleksandria
Sokół Wręczyca Wielka
2:0
Orlik Blachownia
Grom Cykarzew
4:1
Liswarta Popów
Ajaks Częstochowa
3:1
Grom Miedźno
Płomień Cz-wa
2:3
Oksza Łobodno
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Lot Konopiska
9:0
Płomień Cz-wa
Naprzód Ostrowy
5:2
Sokół Wręczyca Wielka
Orlik Blachownia
1:3
Victoria Częstochowa
Liswarta Popów
0:4
LKS Czarny Las
Alkas Aleksandria
1:3
Ajaks Częstochowa
Oksza Łobodno
2:4
Błękitni Libidza
Grom Miedźno
1:0
Grom Cykarzew
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Częstochowa
0:3*
Płomień Cz-wa
LKS Czarny Las
4:2
Grom Miedźno
Orlik Blachownia
1:2
Naprzód Ostrowy
Błękitni Libidza
1:5
Lot Konopiska
Sokół Wręczyca Wielka
0:1
Liswarta Popów
Grom Cykarzew
5:1
Alkas Aleksandria
Ajaks Częstochowa
2:1
Oksza Łobodno
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Lot Konopiska
1:2
Ajaks Częstochowa
Naprzód Ostrowy
0:3
Victoria Częstochowa
Liswarta Popów
2:0
Orlik Blachownia
Alkas Aleksandria
2:1
LKS Czarny Las
Oksza Łobodno
2:3
Grom Cykarzew
Grom Miedźno
3:3
Sokół Wręczyca Wielka
Płomień Cz-wa
0:4
Błękitni Libidza
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Alkas Aleksandria
0:2
Sokół Wręczyca Wielka
Oksza Łobodno
2:1
LKS Czarny Las
Grom Miedźno
2:1
Orlik Blachownia
Victoria Częstochowa
1:2
Błękitni Libidza
Płomień Częstochowa
1:1
Ajaks Częstochowa
Lot Konopiska
1:0
Grom Cykarzew
Liswarta Popów
4:1
Naprzód Ostrowy
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Czarny Las
2:1
Lot Konopiska
Naprzód Ostrowy
0:3
Grom Miedźno
Orlik Blachownia
0:2
Alkas Aleksandria
Liswarta Popów
4:1
Victoria Częstochowa
Sokół Wręczyca Wielka
3:3
Oksza Łobodno
Grom Cykarzew
9:2
Płomień Częstochowa
Ajaks Częstochowa
1:1
Błękitni Libidza
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Lot Konopiska
2:1
Sokół Wręczyca Wielka
Błękitni Libidza
2:3
Grom Cykarzew
Alkas Aleksandria
4:1
Naprzód Ostrowy
Oksza Łobodno
1:2
Orlik Blachownia
Grom Miedźno
1:4
Liswarta Popów
Victoria Częstochowa
2:1
Ajaks Częstochowa
Płomień Częstochowa
1:4
LKS Czarny Las
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Czarny Las
4:0
Błękitni Libidza
Orlik Blachownia
1:0
Lot Konopiska
Liswarta Popów
3:0
Alkas Aleksandria
Sokół Wręczyca Wielka
3:2
Płomień Częstochowa
Grom Cykarzew
6:0
Ajaks Częstochowa
Grom Miedźno
0:1
Victoria Częstochowa
Naprzód Ostrowy
1:3
Oksza Łobodno
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Lot Konopiska
7:4
Naprzód Ostrowy
Błękitni Libidza
0:3
Sokół Wręczyca Wielka
Alkas Aleksandria
2:0
Grom Miedźno
Oksza Łobodno
4:1
Liswarta Popów
Victoria Częstochowa
1:1
Grom Cykarzew
Ajaks Częstochowa
1:2
LKS Czarny Las
Płomień Częstochowa
0:3
Orlik Blachownia
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Czarny Las
1:1
Grom Cykarzew
Naprzód Ostrowy
4:2
Płomień Częstochowa
Orlik Blachownia
2:2
Błękitni Libidza
Liswarta Popów
1:2
Lot Konopiska
Sokół Wręczyca Wielka
2:2
Ajaks Częstochowa
Alkas Aleksandria
0:3
Victoria Częstochowa
Grom Miedźno
1:3
Oksza Łobodno
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Lot Konopiska
1:1
Grom Miedźno
Błękitni Libidza
2:1
Naprzód Ostrowy
Oksza Łobodno
4:1
Alkas Aleksandria
Ajaks Częstochowa
3:2
Orlik Blachownia
Płomień Częstochowa
2:4
Liswarta Popów
Grom Cykarzew
1:0
Sokół Wręczyca Wielka
Victoria Częstochowa
1:1
LKS Czarny Las
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Liswarta Popów
3:0
Błękitni Libidza
Naprzód Ostrowy
1:2
Ajaks Częstochowa
Orlik Blachownia
0:1
Grom Cykarzew
Sokół Wręczyca Wielka
3:1
LKS Czarny Las
Alkas Aleksandria
1:5
Lot Konopiska
Oksza Łobodno
2:0
Victoria Częstochowa
Grom Miedźno
3:0*
Płomień Częstochowa
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Czarny Las
2:2
Orlik Blachownia
Lot Konopiska
2:2
Oksza Łobodno
Błękitni Libidza
1:5
Grom Miedźno
Grom Cykarzew
4:2
Naprzód Ostrowy
Ajaks Częstochowa
0:0
Liswarta Popów
Płomień Częstochowa
3:3
Alkas Aleksandria
Victoria Częstochowa
5:1
Sokół Wręczyca Wielka
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Lot Konopiska
3:2
Victoria Częstochowa
Naprzód Ostrowy
3:4
LKS Czarny Las
Orlik Blachownia
1:2
Sokół Wręczyca Wielka
Liswarta Popów
1:3
Grom Cykarzew
Alkas Aleksandria
3:1
Błękitni Libidza
Oksza Łobodno
3:0*
Płomień Częstochowa
Grom Miedźno
2:3
Ajaks Częstochowa
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Czarny Las
2:3
Liswarta Popów
Błękitni Libidza
3:3
Oksza Łobodno
Sokół Wręczyca Wielka
4:2
Naprzód Ostrowy
Grom Cykarzew
6:1
Grom Miedźno
Victoria Częstochowa
6:0
Orlik Blachownia
Ajaks Częstochowa
2:1
Alkas Aleksandria
Płomień Częstochowa
0:3
Lot Konopiska
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Lot Konopiska
6:1
Błękitni Libidza
Naprzód Ostrowy
4:2
Orlik Blachownia
Liswarta Popów
3:0
Sokół Wręczyca Wielka
Alkas Aleksandria
3:4
Grom Cykarzew
Oksza Łobodno
1:0
Ajaks Częstochowa
Grom Miedźno
4:0
LKS Czarny Las
Płomień Częstochowa
0:3
Victoria Częstochowa
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Czarny Las
3:0
Alkas Aleksandria
Orlik Blachownia
0:4
Liswarta Popów
Błękitni Libidza
3:0
Płomień Częstochowa
Sokół Wręczyca Wielka
0:1
Grom Miedźno
Grom Cykarzew
3:1
Oksza Łobodno
Victoria Częstochowa
1:2
Naprzód Ostrowy
Ajaks Częstochowa
2:1
Lot Konopiska
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości