Minimalna porażka z Naprzodem.

Minimalna porażka z Naprzodem.

Niestety nasza drużyna we wczorajszym spotkaniu z Naprzodem Ostrowy minimalnie przegrała 1:0 (1:0). Mimo dobrej gry naszej drużyny nie udało się przywieźć punktów z ciężkiego terenu. Bramkę na wagę 3 punktów po błędzie jednego z naszych zawodników zdobył Dominik Kobyłkiewicz w 38 minucie meczu. Dobre spotkanie rozegrał nasz goalkeeper który kilka razy ochronił naszą drużynę od straty gola, w 52 minucie obronił jedenastkę.

Skład:
P.Wers – P.Jawor, Ł.Pilarz, Ł.Dąbrowny, M.Pobudejski, A.Kawka, M.Korkus, P.Góra, M.Nąckiewicz (65' P.Gielo), K.Szymoniak (82' M.Swatek) – K.Radek

Rezerwowi:
M.Andrzejczyk

Nieobecni:
A.Ptak, M.Mostowski, P.Mikołajczyk, D.Badura, D.Mikołowski, R.Plaminiak

Bramki:
1:0 – 38' D.Kobyłkiewicz

Za tydzień tj. sobota o godz.11 w drugiej kolejce Liswarta zagra na wyjeździe z spadkowiczem Victorią Częstochowa.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości